«Журі наперед розписало, кого і коли номінувати...»
16:07 (27.11.2009) 400
Розмір тексту:
Незважаючи на те, що журі постійно відзначає вокальні здібності Еріки, вона вже вдруге поспіль стає номінанткою проекту. Вперше її врятували друзі-“фабриканти”, а цього тижня дівчина потрапила на суд глядачів. Про несподівані номінації, стосунки між “фабрикантами” та закулісся “Фабрики зірок-3” розповіла мама Еріки – Марія Кочетова.
- Українську мову на “Фабриці зірок-3” можна почути лише від представників Західної України - Еріки та Василя Нагірняка. Як ваша дочка почувається у такому середовищі?
- Настя, чи, як її тепер називають, Еріка - свідома людина. З першого дня перебування на “Фабриці зірок-3” вона заявила, що не збирається переходити на російську мову лише тому, що всі навколо нею спілкуються. І хоча батько Еріки - російськомовний, вона - патріотка своєї країни та її традицій. Хоча вдома ми ніколи не акцентували уваги на мовному питанні. Кожен може спілкуватись тією мовою, якою йому комфортно.
- Часто можна спостерігати напруження у зірковому домі. Чи розповідає вам Еріка про свої стосунки із “фабрикантами”?
- Ще з дитинства я спостерігала за тим, як легко моя донька знаходить спільну мову з різними людьми. Усі завжди вважали її милою та компанійською, але не учасниця “Фабрики” Таня Воржева. Коли цього тижня “Фабрику” залишала Настя Пліс, то на спинці ліжка вона написала Еріці: “Ти переможець!”. А такі речі не завжди подобаються людям із завищеною самооцінкою. Як на мене, Тетяна Воржева не може стерпіти того, що Еріка - талановита та приваблива дівчина. Такому типу людей, як Воржева, завжди потрібно бути лідером, і вони не терплять явної конкуренції. Але з рештою учасників проекту у моєї доньки теплі стосунки. Це довів і минулотижневий концерт, коли Еріку від номінації врятували саме “фабриканти”.
- Цього разу Еріка таки у номінантах, хоча всі члени журі відзначили її вдалий виступ із Григорієм Лєпсом...
- Завжди вимогливо ставлюся до виступів своєї доньки. Оцінюю її з професійної точки зору, адже і сама займаюсь вокалом. Щодо недільного концерту, то у мене були деякі зауваження до міміки Еріки, але від її співу була у захваті. Усі розуміють, наскільки важко виступити нарівні із Лєпсом. Цей виконавець безумовно талановитий, але він абсолютний самітник, який не намагається підтримати дует. Тому Еріка відчувала подвійний тягар, з яким чудово справилася. Щодо номінації, то впевнена, журі наперед розписало, хто і коли повинен постати перед судом глядачів...
- Багато розмов точиться і навколо любовних інтриг у “фабричному” домі. Еріка сама зізналась під час останнього ефіру, що їй подобається один із конкурсантів. Чи ділиться із вами донька своїми амурними переживаннями?
- Можу цілком впевнено заявити, що всі ці інтриги створено заради шоу, і вони не мають жодного підґрунтя. У Еріки хороші стосунки із Василем Нагірняком, з яким знайома вже два роки. У них стосунки як у брата з сестрою.
- Музичний продюсер “Фабрики зірок-3” Костянтин Меладзе неодноразово демонстрував свою прихильність до Насті. Він же порадив їй взяти псевдонім Еріка. Чи не було якихось закулісних натяків вашій дочці щодо подальшої співпраці із Меладзе?
- Еріка завжди з захопленням говорить про талант Костянтина Меладзе. І з радістю погодилася б працювати під його керівництвом. Але поки що ніяких перемовин не було. Меладзе - розсудлива людина і не хоче передчасно розкидатись такими заявами. Коли Настя брала участь у телепроекті “Американський шанс”, то навіть після підписання контракту ані українська сторона, ані тамтешні продюсери не змогли виконати усіх зобов’язань. Тому моя донька не хоче більше пустих обіцянок і сподівається на серйозну співпрацю. Якби все ж Костянтин Меладзе запропонував Еріці співпрацю, то, за її словами, вона б намагалась поєднувати його російськомовні пісні із власною творчістю. Адже моя донька вже давно пише власні пісні, яких досі не виносила на суд слухачів.
- Як Еріка відреагувала на свою останню номінацію і чим планує вразити публіку цього разу?
- Еріка розуміє: номінація – це шанс ще краще відкрити себе. На недільному концерті моя донька співатиме свою власну пісню. Еріка задоволена аранжуванням композиції, яке зробив Костянтин Меладзе. Пісня українською мовою, але той стиль, в якому написане аранжування, підказав Насті додати в композицію англомовні фрази. Тому цей тиждень буде супроводжуватись натхненною працею. Еріка сподівається, глядачі підтримають її талант, і вона продовжить подальшу боротьбу.
wz.lviv.ua navsi100.com