Текстова версія | Контакти | Пошук Вхід користувача | Забули пароль? | Реєстрація | Список користувачів

“Океан Ельзи” прямує до Чернівців з “Dolce Vitа”

17:49 (25.05.2010) 693
 
Розмір тексту: Збільшити розмір тексту Зменшити розмір тексту

У рамках свого туру Україною гурт у четвер виступить у Чернівцях

У четвер у Літньому театрі Чернівців, о 20.00, відбудеться довгоочікуваний виступ відомого українського гурту «Океан Ельзи», який з початку року вже встиг побувати зі своєю «Dolce Vita» у Росії та Білорусі.

Українська ж частина туру розпочалася із міста Лева 22 травня на фестивалі «Stare Misto». Як повідомляє офіційний сайт формації, трьома викликами на біс львів’яни вітали старт гастролей нашою державою. Понад 10 тисяч глядачів, що зібралися на стадіоні «Україна», разом з групою співали не лише «старі, добрі» хіти, але й пісні з нового альбому.

До концерту увійшли дев’ять пісень з диска «Dolce Vita»: «Надя», «Онлайн», «На лінії вогню», «Компас», «Більше для нас», «Я так хочу...», «Ордени», «Dolce Vita» і «Небо над Дніпром». Саме остання пісня перетворила майданчик стадіону на лагідно-бурхливі хвилі глядацької річки (чи океану). А ще були «911», «Кішка», «Друг», «Відпусти», «Квітка», «Майже весна», «Зелені очі», «Без бою», «Ото була весна», «Коко Шанель», «Там де нас нема», «Susy», «Кавачай»... А ось буковинцям поки залишається сподіватися, що виступ «Океану Ельзи» у нашому місті буде не менш видовищним та емоційно збагаченим. Тим паче, як розповів «Погляду» організатор концерту «Океану Ельзи» в Чернівцях Олег Сандуляк, музикантів супроводжують працівники провідної української компанії із технічного забезпечення «Зінтеко», які везуть із собою професійні звук, світло, екрани… Загалом, артисти, менеджмент та технічна обслуга туру налічує два десятки осіб. Пересуваються вони містами країни комфортабельним автобусом.

Двогодинний концерт складатиметься із двох блоків: презентації нового альбому та виконання добре відомих хітів, – розповідає О. Сандуляк. – Як на мене, нинішній альбом «Океану Ельзи» є достатньо якісним. Артисти молодці, що на концертах виступають тільки наживо. Гадаю, саме тому попит на квитки нормальний. За час свого існування гурт "напрацював" свою аудиторію – це молодь та люди середнього віку. До речі, я вже неодноразово співпрацюю із цією формацією. Ніяких проблем із ними немає. Єдиний нюанс – їхній побутовий райдер складається із багатьох важливих дрібничок. До прикладу, у «люксі» Святослава Вакарчука обов’язково мають бути фрукти та елітна негазована мінеральна вода «Віттель». Решту учасників гурту розмістять в «напівлюксах». Усіх частуватимуть строго за вимогами побутового райдеру: різноманітними рибою, сирами, м’ясами, дорогим французьким вином тощо. Технічна обслуга поселиться у двомісних номерах.

"Океан Ельзи" прибуде до Чернівців із Тернополя, а наступного дня після концерту вони зроблять "привал" у Хмельницькому, де опісля свого відпочинку також дадуть виступ й для хмельничан.

Довкола нового альбому «Океану Ельзи» – ажіотаж

Про свіжий студійник «Океанів» «Dolce Vita» не говорять хіба що ліниві. Навіть щойно спечені зірки на новомодних музичних телешоу вітчизняних каналів намагаються увійти в образ Святослава Вакарчука й донести до слухача пісні, які мимоволі стали хітами. Що й казати, навіть вже відомі зірки естради не приховують, що із радістю в своєму авто слухають новий альбом «Dolce Vita». Та й серед знайомих і друзів така ж пошесть: викладач університету до спільних приятелів приходить у гості суто з новим диском й постійно коментує: «Ну, прислухайтесь до слів! Чуєте? … Ми не будемо так, як то було завжди, немає в болоті смачної води…». А ось однокласниця просто-таки фанатіє від пісні «Я так хочу» й просить: «Ну, знайди мені цю пісню в мережі Інтернет». До речі, на офіційному сайті гурту є версія соцмереж на кращу пісню з нового альбому. Так, за результатами фан-клубу «Друг ОЕ», перше місце посіла композиція «На лінії вогню» 128 (13.56%), друге – «Більше для нас» 114 (12.08%), третє – «Я так хочу» 107 (11.33%), а серед аутсайдерів – «Королева» 26 (2.75%). Щодо найактивнішої групи «ВКонтакте» «WE ♥ ОКЕАН ЕЛЬЗИ [best community]», яка нараховує понад 20 тисяч чоловік, голоси розподілилися наступним чином: 1-ша позиція – «Я так хочу», за яку проголосували 23.3% зареєстрованих. Друга сходинка за «Більше для нас» (15.7%). Третя – «На лінії вогню» (13.8%). А пасе задніх «Ще один день» (1.7%).

«Кожен сам обирає свою «дольче віту» 

«У новій платівці йдеться про справжні та несправжні, штучно вигадані цінності. По суті, це наша точка зору на те, в чому є справжнє dolce vita, та чим його можна замінити. Ми не намагалися дати конкретне визначення, що ж це таке. Кожен сам обирає свою «дольче віту»: хтось шукає це у собі, у своїх стосунках з родиною, з друзями, своєму оточенні, а дехто – у зовнішньому, показовому, шаблонному».

Святослав Вакарчук, лідер гурту ОЕ




Реклама

Новини MarketGid


Новини RedTram



Новини RedTram


Copyright © 2003-2011 «Від і дО»
Використання матерiалiв www.vidido.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.vidido.ua