Текстова версія | Контакти | Пошук Вхід користувача | Забули пароль? | Реєстрація | Список користувачів

Любовний гороскоп на Новий рік 2014

Головна » Спецтема » Новий рік 2014 та Різдво » Гороскоп 2014 »
16:09 (20.11.2013) 11278
Розмір тексту: Збільшити розмір тексту Зменшити розмір тексту

Що віщують зірки на Новий 2014-ий рік Що віщують зірки на Новий 2014-ий рік
webgorlovka.com.ua

Зірки віщують багато злетів і падінь закоханим у Новому році

Вже з перших днів 2014 року більшість знаків зодіаку відчують гостре бажання мати поруч людину, яка їх зрозуміє і полюбить. Не менша кількість людей відчує і сильне сексуальне бажання.

Основні баталії в любовних відносинах у 2014 році будуть розпалюватися в парах, які прожили менше 8 років разом. Люди в цих парах нерідко будуть сумніватися в правильності свого вибору і намагатимуться маніпулювати партнерами чи навіть шантажувати. Найбільша кількість розлучень цього року буде серед Близнюків і Козерогів.

Відзначиться 2014 рік катастрофічно низькою кількістю зареєстрованих шлюбів. На це багато в чому вплине нестабільне економічне становище, а також те, що 2014-й вважається «роком вдівця». Вважається, що чоловік, який одружиться в цьому році, овдовіє протягом найближчих шести років. Багато з тих, хто люблять один одного, розсудливо вирішать відкласти термін весілля до наступного, 2015 року.

ОВЕН

Любовна сфера Овнів у рік дерев'яного Коня буде рясніти як злетами, так і падіннями. Для того, щоб перших було якомога більше, а других якомога менше, варто більше часу приділяти любовній сфері і частіше стримувати себе, а саме свою агресію.

На початку січня Овни будуть вельми велелюбні, особливо це стосується самотніх представників цього знака. Самотні Овни будуть спокушати партнерів будь-якими методами, при цьому проявлятимуть таку зацікавленість і такий натиск, що об'єкту обожнювання буде дуже непросто вирватися з обіймів Овна.

У лютому, березні та квітні 2014 року одружені Овни будуть зайняті перспективами розвитку бізнесу, що часто відволікатиме їх від сімейних справ. Ці люди перестануть брати участь у житті своєї сім’ї, що нерідко приводитиме до сварок з криками і биттям скла.

Овни, які розлучаться, досить швидко поміняють свою думку і вирішать повернути кохану людину. Вже наприкінці травня або на початку червня варто очікувати відновлення втрачених відносин.

Вкінці травня, червня і липня 2014 року сексуальне життя Овна і його партнера стане більш насиченим. Можливий дуже креативний і незвичайний відпочинок, наповнений масою нових, в тому числі і сексуальних, відчуттів.

В середині і кінці літа в душі Овнів оселиться тривога. Станеться це через хворобу одного з родичів. Овнам доведеться відволіктися від своїх захоплень і професійних обов'язків, щоб зосередитися на допомозі комусь з близьких, можливо навіть одному з батьків.

З приходом вересня Овен може піддаватися любовним провокаціям з боку протилежної статі. Можлива ситуація, де на Овна тиснутимуть. Особливим початок осені буде для одиноких Овнів. Представники цього знаку Зодіаку зважаться на серйозний у своєму житті крок і переїдуть жити до свого партнера, навіть якщо для цього буде потрібно переїхати в інше місто. Крім того, ці люди вирішать поєднати долі і призначать дату весілля на кінець цього року.

Середину і кінець року Овни проведуть досить позитивно. Грудень 2014 відзначатиметься сплеском емоцій, пов'язаних з весіллям Овнів, які давно прагнули узаконити стосунки. Шлюб цих людей обіцяє бути довгим і щасливим, хоча і періодично вибухатиме конфліктами через гарячковість, як Овна, так і його обранця.

ТЕЛЕЦЬ

Велелюбним, але при цьому досить ревнивим Тельцям належить прожити досить цікавий рік, хоча і повний переживань.

Вже з першого місяця 2014 року у багатьох Тельців з'явиться нездоланна тяга до протилежної статі, яка змусить здійснювати божевільні вчинки. Люди цього знаку прямолінійні і нехитрі, тому їм буде досить складно домогтися своїх цілей. Через це вони часто будуть перебувати в депресивному настрої .

Ті представники знаку, які знаходяться в парі, будуть часто хвилюватися і підозрювати в невірності свого обранця навіть без приводу. Більше того, дуже часто ці люди намагатимуться добути докази невірності партнера: перевірятимуть його речі, стежитимуть за ним і всіляко контролюватимуть його місцезнаходження. Весна може бути дуже небезпечною для Тельців, оскільки їхнім обранцям набридне недовіра з боку коханої людини. Тому багато-хто вирішить розірвати відносини з Тельцем, чим вжене його в депресію.

Зірки радять Тельцям взяти себе в руки у весняні місяці, розібратися у своїх почуттях і впоратися зі своїми негативними емоціями. Це допоможе повернути кохану людину.

Тельцям, які нещодавно знайшли другу половинку, варто бути дуже уважними в квітні і травні 2014 року, оскільки в цей час ними можуть скористатися в корисливих цілях. Людина, в яку Телець закоханий, може, прикриваючись почуттями, виманювати привілеї або гроші для себе і своїх родичів, може навіть схиляти Тельця до шлюбу, щоб мати можливість розпоряджатися його коштами і майном. Зірки радять утриматися від швидкоплинних рішень і не позичати великі суми. Також астрологи радять не погоджуватися на шлюб з людиною, з якою ви знайомі менше року.

Не менш неспокійним в плані любовних відносин для Тельців буде і літо, особливо червень та липень. Тельцям буде неймовірно складно встояти перед спокусою завести роман на стороні.

Зірки радять Тельцям в разі помилки не мучити себе, а зібратися з силами і зізнатися коханій людині в невірності й покаятися. У цьому випадку у Тельців є шанс вирішити результат мирним шляхом і зберегти відносини. Промовчавши, Тельці можуть зіткнутися з такою неприємною обставиною як шантаж. У цьому випадку обман все одно розкриється, але набагато пізніше, і принесе Тельцям чимало душевних страждань.

Досить сприятливим обіцяє бути вересень, жовтень і початок листопада. Цей час ідеально підходить для налагодження відносин з коханою людиною і для того, щоб завести. Самотні представники цього знаку Зодіаку в середині осені можуть зустріти справжню любов або людину, яка спочатку стане другом, і яку Тельці довго не сприйматимуть як партнера . Але з часом обоє зрозуміють, наскільки вони стали близькими. Ніч, проведена разом, може назавжди з'єднати долі двох самотніх до цього людей.

Ближче до кінця року Тельцям доведеться пережити метушливий і навіть небезпечний час, коли від них зажадають доказів любові. Тому потрібно буде проявити всю свою ніжність, турботу і увагу до партнера. Так, партнер повністю повірить Тельцю і в цій парі запанує довіра та взаємна любов.

БЛИЗНЮКИ

Бурхливо у любовній сфері проходитиме 2014 рік в Близнюків. Початок року у людей цього знаку буде більш-менш спокійним. Варто постаратися менше тиснути на свою кохану людину та менше вимагати від неї. У випадках, коли Близнюки почнуть перегинати палицю, партнер може вибухнути і його поведінку в цьому випадку складно передбачити. Сварки і бійки в січні-березні можуть призвести до розлучень.

Весняний період може стати досить небезпечним періодом в любовній сфері Близнюків, оскільки всю весну на них впливатиме агресивний і підступний Уран. Близнюки в цей період часу будуть як ніколи привабливі, у них з'явиться тяга до залицяння, флірту, зваблення.

Ті Близнюки, які перебувають в парах, будуть притягувати сексуальною енергетикою, але будь-які спроби спокусити їх сприйматимуть агресивно. Цим самим налаштують проти себе багатьох людей.

З початком літа відбудеться кардинальна зміна у вчинках і думках Близнюків. Цих людей потягне на експерименти, причому сімейних Близнюків це почуття спіткає навіть більшою мірою, ніж молодих і самотніх. Партнерам Близнюків зірки радять правильно відреагувати на таку поведінку і урізноманітнити сексуальне життя. Варто подумати про те, як повернути романтику у відносини і створити своїй коханій людині справжній медовий місяць.

Вже з кінця серпня або на початку вересня Близнюки можуть завести подвійне життя. Вони встигатимуть тримати в невіданні кохану людину, і разом з тим зустрічатимуться з тим, хто дарує сексуальні емоції. Цей зв'язок може залишитися нерозкритим, адже Близнюки досить акуратні і потайливі.

Жовтень і середина листопада відзначаться величезною турботою Близнюка про своїх коханих. Крім матеріальної допомоги, Близнюки будуть перейматися проблемами і мріями своїх рідних людей і обов'язково здійснять деякі їхні мрії під Новий рік.

Що стосується самотніх Близнюків, то кінець 2014 року - найсприятливіший час, щоб відправитись на курорт і зустріти ту людину, яка близька їм за духом і в яку вони закохаються з першого погляду.

РАК

Для Раків рік дерев'яного Коня стане часом сексуальної свободи і незалежності. Цей рік багато в чому стане переломним у житті практично кожного з Раків. Розпочнуться зміни вже з середини січня 2014 року.

Раки, які давно знаходяться в парах, втомляться терпіти нерозуміння, а нерідко і приниження, з боку колись коханої людини. В січні, лютому або березні може відбутися серйозний конфлікт Рака зі своїм обранцем і це загрожуватиме розлученням. Швидше за все, Рак забере дітей і піде від свого партнера. У цьому випадку пару чекає довга судова тяганина, яка супроводжуватиметься різними негативними моментами.

Кардинально іншим постане Рак вже у весняні місяці. Якщо в березні і квітні Раки будуть в нестабільному стані і їм буде не до відносин, то ближче до травневих свят Рак цілком відійдуть від удару долі і відчують себе переможцями. Адже вони змогли зусиллям волі і безстрашністю змінити своє життя. Цей час відзначиться незвичайною сексуальною енергетикою, яка зародиться в Раках.

Вкінці весни і у перші місяці літа Рак буде в пошуках нових сексуальних партнерів. Він не думатиме про довгострокові відносини. Один з літніх місяців Рак проведе в південних країнах.

Молоді і самотні Раки, навпаки, будуть налаштовані на тривалі відносини. Правда, виникатимуть проблеми у відносинах через те, що Рак прагне лідирувати, показувати свої сильні сторони і не виказувати своєї душевності. А саме останнє потрібно показувати своєму партнерові. Зірки радять забути про свої амбіції і більше довіряти своєму серцю. Лише в цьому випадку знайомство, заведене влітку, може закінчитися створенням міцної пари.

Черговий поворот долі очікує Раків наприкінці літа. Справа в тому, що Раки, які сприймають свого партнера лише як сексуальний об'єкт, можуть дізнатися, що у них скоро буде дитина. Ця звістка матиме зворотний ефект. Раки почнуть заперечувати свою причетність до майбутньої дитини.

Одружені або заміжні Раки восени весь свій час вкладатимуть у дітей. Рак, який на початку року пережив розлуку зі своїм партнером, може знову замислитись про заміжжя або одруження. В серпні або вересні з'явиться людина, яка затьмарить всіх інших шанувальників Рака, а головне підкорить його в сексі і проникне в саму душу.

Вже в листопаді-грудні 2014 року Рак зробить пропозицію своєму обранцю і, можливо, переїде жити в інше місто або в сусідню країну. В душі Раків з цього моменту буде спокій і мир.

ЛЕВ

Неспокійним буде рік Коня в любовній сфері для Левів. Більшість проблем Леви створять собі самі. Найбільш неспокійним буде початок року, коли Лев легковажно вирішить одружитися або вийти заміж.

Позитивним є те, що своєю неординарністю Леви будуть вигідно виділятися із сірої маси. Це допоможе їм протягом усього року, виключаючи лише останні місяці, з легкістю заводити цікаві знайомства, спокушати людей і отримувати все за рахунок інших.

У весняні місяці непросто розвиватимуться відносини Левів, які живуть в парах з Близнюками, Овнами і Скорпіонами. В цій ситуації вони опиняться в ролі «пухнастих кошенят» і будуть покірні своїм половинкам. Через це стануть агресивними на роботі і в дружньому колективі. Не відчуваючи свій «статус Лева», ці люди будуть мучитись і скандалити зі своїми половинками, влаштовуючи провокації. Навіть спробують піти з дому і вирішать повністю змінити своє життя.

Весна - це час, коли Лев зможе приймати серйозні рішення - ті, які можуть змінити життя. Лев може розлучитися з людиною, з якою прожив більше десяти років.

Безтурботні статеві зв'язки, а також розгульне життя може коштувати Левам здоров'я. До травня 2014 року Лев, можливо, виявить у себе серйозне венеричне захворювання, яке доведеться лікувати таємно від друзів і родичів. Більше того, безтурботний Лев може і сам ненавмисно стати носієм інфекції.

У червні-липні 2014 року Леви будуть у піднесеному настрої і часто подорожуватимуть. У будь-якій компанії вони будуть в якості лідера і тамади. До них буде прикута загальна увага. Логічно, що спроби познайомитися і причарувати Лева будуть повторюватися. Ось тільки самі Леви не будуть відчувати бажання зав'язати тривалі відносини. Єдине, чим можна буде затримати біля себе Лева, це гроші. Тому зовсім не дивно, що деякі люди цього знаку Зодіаку знайдуть багатих залицяльників, які будуть повністю їх забезпечувати і дарувати дорогі подарунки.

Єдині місяці, коли у Лева є реальний шанс по-справжньому закохатися, це серпень і початок вересня. У цей час Лев буде проявляти меншу активність в пошуку партнера, проте самі партнери стануть як ніколи наполегливі і впевнені в собі, що і зіграє на їх користь. У цей час Лев може зіграти весілля або завести дитину, що стане одним з найщасливіших моментів в його житті.

Ближче до середини осені Леви, особливо ті, які давно одружені, почнуть ревнувати і влаштовувати перевірки своїм коханим. Їх нелегко буде переконати у вірності, але, щоб зберегти відносини, більшість партнерів поводитимуться бездоганно.

Ближче до кінця року Леви відійдуть від своїх відносин з партнерами і звернуть увагу на дітей. Дітям доведеться приділяти чимало уваги, бо вони часто хворітимуть. Непростими будуть відносини Левів-батьків зі своїми дітьми, які перебувають у перехідному віці. Часто все закінчуватиметься конфліктами і нерозумінням. Левам необхідно знайти спільну мову зі своєю дитиною, інакше попереду буде непростий 2015 рік.

ДІВА

Дівам доведеться прожити неоднозначний рік у плані відносин. Втім, початок року нічим не буде затьмарювати настрій людей цього знака. Планети сприятливо впливатимуть на Діву і в її душі міцнітиме почуття прихильності та любові до свого партнера. Це допомагатиме не помічати дрібних непорозумінь і швидкоплинних сварок. У сімейних пар раптом прокинеться «друге дихання», з'явиться бажання дарувати один одному подарунки, доглядати один за одним і влаштовувати романтичні вечори. Все це через те, що в перші місяці року на Дів впливатиме планета Венера.

У березні та квітні проявлять свою сексуальну активність молоді Діви, яким не терпиться вступити в доросле життя.

Самотні представники Дів будуть надто напористі і агресивні і це відлякуватиме партнерів. З середини квітня по травень ці люди страждатимуть від нерозділеного кохання та від нерозуміння людини, з якою Діви захочуть побудувати відносини.

У сімейних парах також все буде неоднозначно. Часто траплятимуться конфлікти, які не матимуть під собою підстав. Дратівливість Діви буде помітна не тільки коханій людині, а всім оточуючим. Це викликатиме бажання триматися подалі від такого скандаліста. Цей час може стати дуже небезпечним і при обопільній нестримності призвести до розлук і навіть розлучень.

Влітку Діви будуть як ніколи креативні та винахідливі. У них з'явиться точний план для завоювання серця свого обранця, та й загальна сексуальна привабливість цих людей зіграє не останню роль. Заради кохання або для того, щоб звернути на себе увагу коханої людини, Діви в середині літа можуть лягти на пластичну операцію, скорегувати свою фігуру або почати посилено займатися спортом і худнути. Такі зміни не пройдуть непоміченими і вже восени Діви отримають відмінну можливість підкорити кохану людину.

Дівам, які бажають справжніх, щирих відносин, які можуть закінчитися шлюбом і утворенням повноцінної сім'ї, варто активізувати свої зусилля у першій половині осені. Не варто чекати появи нової людини у житті. Людина, яка любить Діву, давно знаходиться поруч. Зірки радять Дівам придивитися до свого оточення і проявити увагу до друзів протилежної статі, адже можливо з одним із них вас чекає щастя.

Особливо щасливим періодом у житті Дів буде закінчення року. Партнери робитимуть все для того, щоб підкорити і наблизити до себе Діву. Можливо, ви вирушите у романтичну подорож або ж просто на кілька тижнів сховаєтесь від усіх. У майбутню новорічну ніч Дів очікує важливе зізнання і пропозиція бути разом назавжди , що кардинально змінить майбутнє життя.

ТЕРЕЗИ

Продуктивним 2014 рік буде у Терезів. Вже з початку року Терези перебуватимуть під потужним захистом господаря цього року - дерев'яного Коня.

Терези будуть переповнені планами і позитивними емоціями. Намагатимуться максимально викластися для єдиної людини, якій вони намагаються довести свої почуття.

З початком весни найактивнішими на любовному фронті будуть якраз представники знаку Терези. Бажання підкорити партнера відчують як зовсім молоді Терези, так і люди похилого віку.

Травень 2014 року стане місяцем втрат. Щось непередбачене в цей період може зруйнувати пару Терезів і їх партнера. Зірки радять стежити за своїми словами і всіляко оберігати партнера. Стрес або депресія можуть виникнути цього місяця через втрату близького родича. Це на деякий час дезорієнтує Терезів. Людина, яка опиниться поруч у критичний момент, надасть максимальну підтримку (як матеріальну, так і моральну), в майбутньому стане найближчою для Терезів.

Сприятливими будуть літні місяці. У червні та липні Терези зможуть відчути всю гаму почуттів і любовних переживань, які подарує як кохана людина, так і діти, а, можливо, і батьки. Терези більше часу проводитимуть зі своїми діточками. Більше того, саме в цей час у Терезів може з’явитися ще один малюк. Це ще більше зблизить Терезів з їх партнерами. З появою дитини вони відчують, що здобули повноцінну сім'ю.

Серпень та вересень будуть місяцями романтики і відкриттів. У цей період Терези можуть відправитися зі своєю коханою людиною в подорож по далеких країнах. Більше того, вони відчують величезне бажання випробувати нові емоції в сексі. Якщо партнер знайде правильний підхід і виконає бажання Терезів, вони вже ніколи не зможуть відмовитися від свого коханого.

Зірки радять берегти свою любов і максимально чесно поводитися з коханою людиною. Визнання своїх помилок в будь-якому випадку дасть відмінний шанс повернути кохану людину.

СКОРПІОН

Сексуальний Скорпіон має можливість прожити максимально насичений і цікавий рік в плані любовних відносин. Будь-яка сексуальна пригода, чи то зустріч на стороні одружених Скорпіонів, чи налагодження відносин з коханою людиною буде приносити Скорпіону справжню насолоду.

Перші місяці року Коня ідеально підходять для того, щоб налагодити контакти з коханою людиною або близьким родичем, яких Скорпіон нещодавно образив. У цей період життя Скорпіони будуть м'які і поступливі, перестануть грубіянити, відчують у своїй душі спокій, що вплине як на їх настрій, так і на настрій їх партнера. Це дозволить максимально зміцнити вже наявні відносини і, нарешті, відчути гармонію у стосунках .

Зухвалими і незалежними будуть самотні Скорпіони. Своєю безстрашністю і умінням знайти вихід з будь-якої ситуації вони притягуватимуть до себе протилежну стать. Більше того, Скорпіони стануть користуватися цим у своїх інтересах, спокушаючи і отримуючи сексуальне задоволення, розпоряджатимуться грошима та іншими засобами своїх партнерів, як своїми. Хоча, таке ставлення швидко буде розкривати партнерам справжнє лице Скорпіона. Це призведе до того, що партнери швидко йтимуть від Скорпіона і уникатимуть зустрічей з ним.

Весна, а саме квітень і травень 2014 року, стане часом, коли пристрасть Скорпіона до свого партнера досягне піку. Партнерам, та й самим Скорпіонам варто скористатися моментом, зізнатися один одному в своїх почуттях та призначити дату весілля . У цьому випадку пара має всі шанси прожити чимало років разом. В іншому випадку, упустивши момент навесні, Скорпіони вже влітку або восени можуть розсваритися настільки, що вирішать роз'їхатися і розлучитися.

Самотні Скорпіони відчують навесні бажання кохати і бути коханими, але не помічатимуть людину зі свого оточення, яка по-справжньому закохана у них, та боїться зізнатися у своїх почуттях. Зірки радять бути уважнішими до своїх друзів і знайомих.

З початком літа особисте життя Скорпіона почне набувати чіткіших обрисів. З'явиться конкретика і визначеність. Одружені або заміжні Скорпіони прагнутимуть зблизитись з коханою людиною за допомогою спільної роботи або загальної справи. Самотні Скорпіони нарешті визначаться з людиною, яку хотіли б бачити поряд із собою, перестануть витати в хмарах і, можливо, вже в середині літа зустрінуть свою половинку.

Скорпіони, особливо ті, хто недавно перебуває у відносинах, будуть сповнені бажання скоріше пов'язати свою долю шлюбом. Вони готуватимуться до весілля або ж плануватимуть дитину. Крім того, Скорпіон буде постійно підштовхувати свого партнера до спільного заняття спортом і нових горизонтів в сексуальному житті.

Скорпіони перестануть спокушати інших партнерів протилежної статі, не погоджуватимуться на авантюрні пригоди і зосередяться на своєму партнері.

Закінчення року Скорпіони, що знаходяться в парі, зустрінуть натхненно з надіями на майбутнє і очікуванням спадкоємця. А Скорпіони, які так і не знайдуть любов у цьому році, створять для себе максимум романтики та екзотики. Можливо, відправляться зустрічати наступний рік в екзотичну країну, де на них чекають нові перспективні знайомства.

СТРІЛЕЦЬ

Різні емоції випробує Стрілець в наступаючому 2014 році. Вся справа в багатогранності і різнобічності інтересів представників цього знаку. Особливо відрізнятися будуть любовні відносини жінок і чоловіків, народжених під знаком Стрільця.

На початку року активність проявлятимуть чоловіки-Стрільці. Вони будуть самовпевнені, успішні, часто завойовуватимуть своїми перемогами і самостверджуватимуться за рахунок другої половинки. Зірки радять тримати себе в руках  і не провокувати коханих на конфлікт, оскільки це може призвести до тяжких наслідків.

Нецікавим і мінімально насиченим періодом в житті молодих і самотніх Стрільців буде початок весни. В цей час вони відчують негативні емоції через свою незатребуваність. Стрільці будуть пригнічені і розчавлені тим, що людина, яка їм подобається, не звертає на них уваги. Відсутність ажіотажу навколо власної персони посилить негатив. Тому весну для Стрільців сміливо можна назвати періодом депресії.

Набагато приємнішою і різноманітнішою буде середина весни. У цей період Стрільці зрозуміють, кого б вони хотіли бачити поруч із собою. Цим самим наблизять момент знайомства з людиною, яка, можливо, стане їх долею. Характерно, що більшість Стрільців зустрінуть своє кохання в поїздці або на курорті.

Чарівність, яка з'явиться у сімейних Стрільців, особливо в жінок, в кінці травня і на початку червня буде привертати увагу не тільки другої половинки, але й інших представників протилежної статі: колег по роботі, супутників в далекій поїздці тощо. Варто бути обачними - це може спровокувати зраду. Зірки вкрай не радять захоплюватися іншою людиною, адже вкінці на них чекає розчарування.

Швидкоплинні захоплення чоловіків-Стрільців стануть головним лейтмотивом другої половини літа. Особливо активними стануть ті Стрільці, які поїдуть відпочивати на море. Наслідки зрад і захоплень одружених Стрільців будуть жахливими. Мало того, що походеньки стануть загальновідомі дуже скоро, Стрільці ризикують заразитися серйозною венеричною інфекцією, яка принесе чимало проблем  як здоров'ю, так і репутації.

Наслідком пригод Стрільців може стати те, що вони відчуватимуть тугу і непереборне бажання бути ближчими до своїх дітей. Неможливість цього з деяких причин може позначатися на всіх сферах життя. Таким чином Стрілець відмовиться від багатьох знайомств, які могли б вплинути на його особисте життя.

У вересні та жовтні закохані пари стануть ближчими, а осіння холодна пора може стати часом їх заручин або вінчання.

Наприкінці року Стрільці стануть більш поступливими і знайдуть новий сенс у відносинах з партнером. Вони навчаться йти на компроміс, що дозволить парам довго прожити разом.

КОЗЕРІГ

Тихе і розмірене життя Козерогів у 2014 році рідко буде спалахувати фонтаном емоцій та переживань. Козероги приділятимуть більшу увагу іншим сферам, аніж коханню. Зокрема, турботі про дітей і спілкуванню з батьками. Крім того, багатьох Козерогів поглине професійна сфера. Хоча зовсім без почуттів та емоцій ці люди в рік Коня не залишаться.

Рік почнеться розмірено і без особливих хвилювань. Зі своїм партнером Козеріг буде чемний, податливий і невибагливий. Він стане спокійним і не бажатиме змін, а тому будь-який конфлікт зведе до нуля.

У лютому або березні конфлікти в сім'ї Козерогів можуть наростати: партнери почнуть провокувати Козерога, фліртуючи з іншими, пускаючи чутки про свої пригоди або просто завівши роман на стороні. Щоправда, Козеріг, захоплений своїми власними планами, мало звертатиме на це увагу.

Самі ж Козероги у першій половині року будуть вірні своїм коханим і не реагуватимуть на провокації чи загравання з боку симпатичних колег по роботі. Зірки не радять заводити стосунки на стороні. Не вміючи брехати, Козероги самі себе викриють і видадуть. Більше того, зрада,  що найбільш можлива в літній період, почне мучити Козерога.

Влітку Козероги вирішать провести час удвох зі своїми коханими. Вони спробують повернути період знайомства і романтичне та трепетне ставлення один до одного. Цей час наповнить сенсом їхні відносини і може стати відмінною терапією для Козерога. Він знову відчує тягу до одної-єдиної людини, яку по-справжньому любить. Креативний Козеріг зможе придумати, як у майбутньому поєднати роботу й особисте життя, як знайти компроміс, і можливо, вже скоро Козеріг і його партнер будуть працювати разом.

Самотні представники Козерогів у липні, серпні та вересні зможуть самореалізуватися за рахунок чергового партнера, який затримається ненадовго. Знайомлячись з людиною, вони матимуть на меті показати оточенню свої навички у флірті та спокушанні. У відносинах же будуть нетерпимі до слабостей інших, стануть навчати партнерів життя, вимагатимуть уваги до своєї персони і постійних доказів почуттів. Козероги поводитимуться егоїстично, адже не відчуватимуть до своїх партнерів ніяких почуттів.

Але вже у вересні-жовтні Козеріг абсолютно несподівано, навіть для самого себе, може закохатися. Це потягне за собою зниження активності у всіх інших сферах. Правда, взаємності Козеріг навряд дочекається, через що буде мучитися. У цей час народжені під знаком Козерога зрозуміють, як потрібно ставитися до партнерів і що потрібно для того, щоб їм відповідали взаємністю.

Останні місяці року дерев'яного Коня розставлять все на свої місця. Козероги, що знаходяться в парах, стануть більш активні і уважні до своїх близьких. Самотні ж Козероги, завдяки отриманому уроку, стануть менш різкими, а значить і більш привабливими. Це дозволить під кінець року завести перспективні відносини, які претендують на тривалість.

ВОДОЛІЙ

Один з найбільш насичених і непростих років в любовній сфері належить прожити Водоліям. Доля буде не надто прихильною до людей, народжених під цим знаком, тому їм варто постійно контролювати свою поведінку і бути максимально чесними та відкритими зі своєю коханою людиною.

Почнеться цей непростий рік досить тихо і без ускладнень. При удаваній ідилії партнер Водолія нудьгуватиме і плакатиме ночами в подушку через відсутність уваги з боку коханого. Та й сам Водолій відчуватиме нудьгу, оскільки вважатиме, що партнер «не дотягує» до рівня його інтелекту. Такі відносини ближче до весни посиляться ще й конфліктом через сексуальне життя пари. Водолій буде штовхати партнера на те, щоб випробувати щось незвичайне і нове, що з моральних міркувань для останнього буде просто неприйнятно. Такий конфлікт може закінчитися розлученням пари ближче до середини весни.

Самотні Водолії будуть гіперактивні на любовному фронті. І навіть завівши собі постійного партнера, не упустять нагоди випробувати нові відчуття з черговим скороминущим захопленням.

На любовну сферу Водоліїв впливатиме підступний Уран, який може ставити цих людей у непрості ситуації. До прикладу, спокушання колеги по роботі можуть розцінити як домагання і невинний Водолій може отримати проблеми із законом. Або ж зав'язавши стосунки з одруженою людиною, Водолій може наткнутися на агресію чоловіка або дружини цієї людини і в підсумку надовго потрапити до лікарні.

Весну зірки радять провести зі своїми дітьми.

Багатими на позитивні емоції стануть літні місяці, перш за все червень і липень. Як самотні, так і сімейні Водолії мають всі шанси познайомитися з людиною, у якої таке ж мисленням і відсутність комплексів, як і у Водолія. Для самотніх представників цього знаку - це чудовий шанс закохатися, побудувати справжні стосунки і бути щасливим у найближчі роки. Для Водоліїв в парі нове знайомство несе шанс змінити життя, позбутися нудьги і відчути натхнення. Щоправда, для цього Водолії повинні закохатися, а не змагатися і мірятися інтелектом з новим знайомим.

Як би там не було, з початком осені одружені і заміжні Водолії остаточно зможуть визначитися зі своїм подальшим життям. Самотні ж Водолії зав'яжуть прекрасні відносини з людиною, яка їм близька душею, можливо, з колегою по роботі, з яким приємно займатися однією справою і досягати висот разом. Щоправда, навіть у цьому випадку парі не гарантоване спокійне життя.

В осінні місяці Водолій буде дуже ласий на зовнішню красу і доступність, а тому будь-яку увагу до його персони сприйматиме з натяком на інтимні стосунки. Це може призвести до зради, яка обов'язково стане відома усім.

Кінець року Водолії ризикують зустріти без близької людини і в цьому будуть винні самі. Зірки радять не опускати руки і покаятися перед своїми коханими в новорічну ніч, причому, зробити це не банально, а з розмахом і величезним сюрпризом. Це розчулить другу половинку Водолія і таким способом можна буде повернути ті почуття, які здавались втраченими.

РИБИ

Романтичними і насиченими у 2014 році будуть любовні відносини Риб. Якщо на початку року у відносинах можливі різні сварки і скандали, то ближче до кінця року все зміниться на краще.

У січні та лютому Рибам, які давно живуть у парі, не вистачатиме взаєморозуміння з партнером, близькості і взаємодопомоги. Вся справа в тому, що у відносини втручатиметься третя людина, можливо  хтось із батьків пари. Більше того, партнера можуть налаштовувати проти Риб, виставляючи останніх в негарному світлі.

Самотні Риби будуть досить сентиментальні. Особливо активними будуть жінки-Риби, які вже в перший місяць весни зустрінуть людину, яка сподобається. Проявивши природну чарівність і сексуальність, Риби зможуть надовго прив'язати до себе партнера і, можливо, він стане їх долею. Вільні чоловіки-Риби будуть дещо стриманіші, але при цьому фліртуватимуть з кількома партнерками. Для чоловіків буде важливе сексуальне життя.

У квітні і травні Риби, які знаходяться в парі, відчують, що їхні стосунки заходять у глухий кут і почнуть разом з партнером працювати над ними. Для цього доведеться шукати окреме житло або ж взяти відпустку і поїхати вдвох на курорт. Далеко від суєти і чужих думок, Риби зможуть віднайти давно забуті почуття.

Для прийняття важливих рішень підходить початок літа. У цей час може статися подія, яка докорінно змінить ставлення до життя Риб. Можливо, у Риб народиться дитина або ж їм зроблять пропозицію руки і серця. Крім того, є ймовірність, що, вирушивши в далеку поїздку, Риби зустрінуть людину, з якою захочуть залишитися і не повернуться на батьківщину.

Кінець літа обіцяє бути спокійним на відміну від осені. Восени Риби матимуть швидкоплинне захоплення людиною протилежної статі. Вони будуть обачні і не дадуть шансу своїм партнерам запідозрити їх у зраді. Тим більше, що Риби піддадуться лише пориву плоті, залишившись душею повністю вірними своїй коханій людині. Особливо чесні спробують зізнатися своєму партнеру в зраді і вимолити прощення.

Ідеальний час очікує Риб в середині осені, коли партнери будуть максимально близькі і відкриті один перед одним. У цей час можливе зачаття дитини, оскільки потяг партнерів один до одного буде неймовірно сильним. Крім того, Риби і їх партнери урізноманітнять сексуальне життя.

В кінці року Риби практично весь час будуть проводити зі своїми дітьми. Пари, які заведуть відносини в середині 2014 року і разом пробудуть до Нового року, будуть мати щасливе майбутнє.

Джерело: www.astrohome.ru


Новий рік, 2014, гороскоп 2014, любовний гороскоп, гороскоп на Новий рік,
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Дякуємо за допомогу сайту.

Статті за цією темою

Новий рік в Україні: історія свята

Новий рік від свого зародження до сьогодні зазнав істотних змін 11:39 (01.01.2014)

Східний гороскоп для всіх знаків зодіаку на Новий рік 2014

Наближається повний сюрпризів Новий рік Коня 14:14 (17.12.2013)

Що несе Новий рік 2014

2014 рік буде динамічним, як і його символ - Кінь 17:26 (10.12.2013)

Гороскоп здоров’я на Новий рік 2014

Від здоров'я залежить благополуччя в інших сферах життя 17:36 (26.11.2013)Новини RedTramНовини Join

Погода, Новости, загрузка...Коментарі Vkontakte.ruКоментарі

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Ім’я:

Коментар:
Cмайли

Залишилось символів:


Введіть код перевірки:


    Немає коментарів. Ви маєте можливість залишити перший коментар.работа Днепропетровск дизайнер-верстальщик, гороскоп на 2013 год лев, ,

Новини MarketGidНовини RedTram


Система Orphus
Copyright © 2003-2016 «Від і дО»
Використання матерiалiв www.vidido.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.vidido.ua
Матеріали із позначкою «Рм» розміщені на правах реклами