Текстова версія | Контакти | Пошук Вхід користувача | Забули пароль? | Реєстрація | Список користувачів

Як у Чернівцях люстрували головного лікаря шпиталю ветеранів війни

Головна » Новини Чернівців » Фоторепортажі » Відеоматеріали »
11:29 (01.10.2014) 3432 26
Відкрити на весь екран


ВідеоВідео
У сміттєвий бак помістили Манолія Мігайчука

Сьогодні, 1 жовтня, люди принесли до будівлі Чернівецької ОДА сміттєвий бак, в який помістили головного лікаря Чернівецького шпиталю ветеранів війни Манолія Мігайчука.

Протестувальники називають посадовця нелюдом і вважають, що він заслужив на таку люстрацію.

Фото Яни МАРІЯНЧУК


Чернівці, люстрація, лікар, Мігайчук, сміттєвий бак, шпиталь,     -25% на металопластикові вікна  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Дякуємо за допомогу сайту.

Статті за цією темою

Буковинці перекрили трасу і підготували сміттєвий бак

Люди обурені наміром влади закрити місцеву лікарню 13:15 (18.11.2014)

Громадська Рада при УМВС у Чернівецькій області засудила люстраторів-самозванців

Представники Громадської Ради опублікували звернення до буковинців 17:47 (21.10.2014)

Прокурор Чернівецької області каже, що сміттєва люстрація суперечить закону

За його словами, є цивілізовані та законні методи вирішення суперечок 10:32 (03.10.2014)

Губернатор Буковини прокоментував смітникову люстрацію і побиття Шуфрича

Роман Ванзуряк зазначив, що сміттєва люстрація мотивує до роботи 10:19 (02.10.2014)

Перед приміщенням облради у Чернівцях встановили два сміттєвих баки

На альтфатерах написи: "Люстрація", "Почни люстрацію з себе" 10:30 (26.09.2014)

Представили нового керівника госпіталю ветеранів війни у Чернівцях

Новообраним керівником став лікар-анестезіолог Василь Кожухар 11:47 (24.06.2015)

У Чернівцях таки звільнили лікаря, котрий пройшов смітникову люстрацію

Мігайчук позбувся посади начальника госпіталю інвалідів війни 18:43 (25.02.2015)

Депутати достроково розірвуть контракт з чернівецьким лікарем, якого возили у смітнику

Коли Мігайчук вийде з лікарняного, з ним розірвуть контракт 16:09 (18.12.2014)

Коментарі Vkontakte.ruКоментарі

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Ім’я:

Коментар:
Cмайли

Залишилось символів:


Введіть код перевірки:
 1. Cthusq
  дата коментаря: 05.10.2014 19:02

  1)На початку квітня 2013 року я прийшов до технічного відділу КП «Чернівціводоканал» з питанням щодо виготовлення робочого проекту. Пн. 11:30. У кабінеті окрім працівників даного підприємства були присутні мешканці міста. Раптом всі у кабінеті почули скрип меблі та стогін. Хтось запитав у голос: хто це? Працівниця техвідділу каже: знов ця Дар’я Товпіч до нього прийшла. Молодий інженер водоканалу каже чоловікові: що по цим стогінам вони вже можуть розпізнавати хто у Ботнара в кабінеті. Акустика добра.
  2)Кінець квітня 2013 року. Чт. 15:45. У прийомній КП «Чернівціводоканал» зібралися люди на прийом до головного інженера Ботнара В. І.. Виходить із свого кабінету Ботнар і підходить до столу секретарки. Він зупинився в метрі від столу з лівого боку. Дуже напруженим голосом каже секретарці: йди сюди. Вона відповідає: що? Він знов і знов вже нервовим голосом каже їй, щоб вона” йшла сюди”. Вона встає зі стільця і бліда підходить до нього. Б. запитує у неї: чи це вона зателефонувала його дружині та розповіла їй про Дар’ю? Вона відповіла: ні. Потім він їй знов напруженим голосом каже: ти пам’ятаєш… У неї вже ноги підкосилися, тому вона обперлась об стіл, а він їй вже в п’ятий раз питає: ти пам’ятаєш… Вона мовчить. І тоді він їй нагадує, що коли її брали на роботу, їй казали про це. І от зараз саме той випадок. Після того, як вона кивнула головою, він їй і каже: зараз сюди моя дружина приїде, вона мені тільки що зателефонувала, дивись у мене, мене не викажи. Якщо буде тебе про щось питати, скажеш їй, що нічого такого не було. А з тобою я потім поговорю. У 18:00 щоб зайшла до мене у кабінет. Ти зрозуміла? Якщо не прийдеш, то будеш звільнена. І я особисто прослідкую щоб ти шість місяців після звільнення ніде не працювала. А ти знаєш мої можливості. Якщо у 18:00 тебе не буде, ти подумай, як ти з своїм чоловіком на одну його зарплатню у 1600 грн. жити будеш. Подзвони йому і скажи йому що ти сьогодні затримуєшся, бо багато роботи. Я тебе чекаю. Після цього він зайшов у свій кабінет. Через деякий час «влітає» до прийомної  його дружина. Вона з силою відкриває двері його кабінету і голосно кричить: де ця рижа бестія, я їй зараз всі патли повириваю. Відвідувачі у прийомній були шоковані від цієї вистави.
  3)Травень 2012 року. Прийомна КП «Чернівціводоканал» (чт.,15:50). Стою у черзі на прийом до головного інженера  Ботнаря В.І.. Раптом із-за дверей його кабінету чути стогін. Секретарка зробила вигляд, ніби- нічого не сталося. Але стогін почав бути гучнішим і до нього додався скрипіт меблі. Секретарка підійшла до дверей Ботнаря, постукала і сказала, щоб вони там тихіше були. Інші працівники водоканалу, які з листами намагалися зайти до кабінету не змогли цього зробити так як вони зсередини були зачинені. І щоб вони не ломилися у кабінет головного інженера, секретарка встала біля нього, розвівши руки по швам і казала їм, що у нього нарада і щоб вони приходили пізніше. Ще двічі вона до дверей стукала повторюючи ті самі слова. Нарешті двері відчиняються і виходить з кабінету працівниця цього підприємства. Правою рукою вона стягує до низу свою чорну юбку, а лівою застібує ґудзики на своїй блузці темно коричневого кольору. Їй не вдається швидко їх всі застібнути, тому наглядно було видно її білий ліфчик з кружевом. Помічаючи на собі дивні погляди людей, які зібрались у  прийомній КП «Чернівціводоканал», вона і каже: бачив би мій чоловік що він зі мною робив, він би йому голову відірвав.
  4) 15.05.2012р. «Дозвільний центр» вул. Б. Хмельницького, 64-А. Від молодого інженера  водоканалу у напрямку дверей йде повна жінка приблизно 45 років. Одягнута вона була у нову одежу, зморшки на лиці були заховані під шаром . Коли вона зачинила за собою двері, інженер подзвонив по телефону і каже: Володимир Ілліч, я тут до вас послав жінку, вона вся із себе ну така.., ну ти побачиш і зрозумієш. І починає реготати. Потім повторює: ну вся така…, коли її побачиш, то зрозумієш, що я маю на увазі. Пам’ятаєш ти казав якщо що. От я і направив її до вас. З проектом у неї все гаразд, ви його підписали і він у мене, я вам його потім занесу. Не вистачає лише однієї довідки. Пояснюю: Б. ще задовго до створення «Дозвільного центру» та по сьогоднішній день, жінкам, які звертаються до водоканалу за потреби підключення своїх будинків та квартир до міських мереж водопроводу, за погодження їхніх проектів примушує до надання йому сексуальної послуги . Або замість цього, за погодження проекту бере з них сотні доларів(отримував і 300$, і 800$, і т .і. ).

  Ось кого у Чернівцях потрібно люструвати по самі яйця. І з таким чиновником Чернівці прямують до Європи? Куди дивиться влада?  Лікарі- це обличчя суспільства. Після майдану влада змінюється. Мабуть, не так швидко як хотілось. Дане знущання над похилою людиною-політично сире рішення. Censored вчинок!

 2. катя
  дата коментаря: 04.10.2014 09:48

  Для користувача Сергій:якщо довкли на це е суд та прокуратура..
  эти люди что толкают мусорный бак недостойны его толкать..где судьи? я б занялась и возимым и теми кто толкал ящик.. пожалуйста..

 3. Сергій
  дата коментаря: 04.10.2014 00:41

  Це людина, яка не повинна працювати і керувати таким закладом. Це нелюд і гвалтівник, люди! Це ж усі медпрацівники госпіталю знають, таж давайте правду говорити! Чому мовчать про те, що знайшли у нього в кабінеті, чому стільки лікарів звільнилось за час його керівництва...??? Якщо самі паціенти так вчинили, значить треба було вже довести усіх до “ручкі”!!!!

 4. Василь
  дата коментаря: 03.10.2014 22:50

  а чому Грушко не позволив положити Мігайчука на Фастівській?

 5. Люда
  дата коментаря: 02.10.2014 00:07

  Для користувача Ник: Для користувача Ник: Шановний, Ник! Для початку ознайомтесь хоча би зі значенням слова “шизофренія”. По-друге, використання образливих слів на адресу осіб, що залишають коментарі, Вашим словам та позиції з приводу того, що ми обговорюємо, переконливості не прибавляють. Невже так важко повірити, що є ще, дякувати Богу, люди, які не підтримують самосуд та хаос. А, і ще раджу також поцікавитись у Вікіпедії щодо значення слова “люстрація” перед тим як люструвати мене, Ліду та Наталю =)

 6. Люда
  дата коментаря: 01.10.2014 23:56

  Для користувача Микола: я повністю згодна. але дискутувати на цю тему тут ще й з такими опонентами як Ник - себе не поважати. У кожного є голова на плечах.

 7. ----
  дата коментаря: 01.10.2014 18:47

  О чем вообще спор, его же свои наказали, а не люди с улицы, а значит за дело. Вообще, больницам нужно дать право (как сейчас дали вузам) самим выбирать начальство, а не через обладминистрацию или горадминистрацию. Иначе, сами видите последствия.

 8. макар
  дата коментаря: 01.10.2014 18:10

  Наверно по тихоньку Украине приходит жопа,весь мир ржет с нас!!!

 9. Микола
  дата коментаря: 01.10.2014 17:31

  Користувач Ник:  Быдлу под именами лида люда и наталья и тд. по тексту. Да будет тебе известно что ты постоянно палишься. У тебя шизофриния с растроениями личности? Конченное censored  харе уже гадить под разными именами тут на портале Доиграешься что мы тебя censored тоже люстрируем

  не возьмусь утверждать кто там эти Лиды,Люды..ну правду они(она)говорит а ты прям герой вижу..такие же как и эти дикари дали вам свободу действий вот и страну разваливаете!Утирки!Ничего кроме силы вы не умейте..сила есть ума не надо..но открою тебе секрет в современном мире как раз нужен разум а не сила!то что они его бросили в эдьфатор толку не будет их над цивилизовано,документально убирать от кормушек!и поспорю на их место придут такие же!

 10. ОР
  дата коментаря: 01.10.2014 17:20

  Следующие скорее всего будут милиция, прокуроры и судьи, те кто допустил это своею продажною бездеятельностю на протяжении многих годов... 11. Сторінка 1 (всього 3 сторінок)  1 2 3 >
Реклама

поиск работы, новости укрнет, ,

Реклама

Реклама

Реклама


Новини RedTram


Новини MarketGid


Система Orphus
Copyright © 2003-2016 «Від і дО»
Використання матерiалiв www.vidido.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.vidido.ua
Матеріали із позначкою «Рм» розміщені на правах реклами